Produkty

Hydrolizat białka kolagenowego

Hydrolizat Białka Kolagenowego

Hydrolizat Białka Kolagenowego

Hydrolizat Białka Kolagenowego to suplement diety zawierający izolat białek kolagenowych, wyróżniający się wysoką przyswajalnością i skutecznym działaniem. Produkt polecany w szczególności sportowcom i osobom w rekonwalescencji po urazach kostno-stawowych. Wspomaga organizm w odbudowie pourazowej, zapobiega uszkodzeniom tkanki łącznej, regeneruje i pobudza organizm do produkcji naturalnego kolagenu.

Białko kolagenowe zawarte w tym produkcie to źródło cennych aminokwasów, takich jak: prolina, hydroksyprolina, arginina, lizyna, hydroksylizyna i glicyna. Biorą one udział w regeneracji tkanki łącznej obecnej m. in. w naszych kościach, ścięgnach mięśniowych czy chrząstkach stawowych.

Dawkowanie:
od 1 do 3 porcji dziennie 1 porcja to ok. 30 g hydrolizatu w formie proszku na 200 ml płynu (sok, woda, jogurt).

Skład:
100% izolat białek kolagenowych

Wartość odżywcza w 100 g:
360 kcal, w tym 0 g węglowodanów, ok. 0,1 g tłuszczu, ok. 90 g białka i ok. 0,5 g soli.

Opakowanie:
150 g hydrolizatu w postaci sproszkowanej do rozpuszczenia w płynie.

Kraj pochodzenia: UE

Hydrolizat Białka Kolagenowego firmy FH KOL-POL to produkt bezpieczny, zgodny z normami HACCP i standardami ISO 9001. Wolny od GMO.

100%

izolat białka kolagenowego

bez

cukru i gmo

150 g

hydrolizatu

35,90 zł

CENA BRUTTO
Kolagen naturalny rybi

Kolagen Naturalny Rybi

Kolagen Naturalny Rybi

Kolagen Naturalny Rybi to suplement diety polecany każdemu, kto chce w pełni zadbać o dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci oraz zdrowie swoich stawów i kości. Ze względu na postać płynnego hydrolizatu pozyskiwanego z ryb, białko to jest najlepiej przyswajalnym kolagenem dostępnym na rynku. Jako główny budulec naszej skóry - spowalnia procesy starzenia się, reguluje gospodarkę wodną skóry oraz przyspiesza gojenie się ran. Wzmacnia włosy i paznokcie oraz utrzymując elastyczność tkanki łącznej, zmniejsza rozstępy i cellulit. Polecany również osobom chorującym przewlekle na zwyrodnienia stawów czy inne schorzenia układu kostno-stawowego, regenerując go.

Dawkowanie:
2 łyżeczki produktu raz na dobę. Proszek do rozpuszczenia w płynie (woda lub sok).

Skład:
100% kolagen rybi

Wartość odżywcza w 100 g:
389 kcal, w tym 0 g węglowodanów, 0 g tłuszczu, 90 g białka.

Opakowanie:
150 g hydrolizatu w postaci sproszkowanej do rozpuszczenia w płynie.

Kraj pochodzenia: UE

Hydrolizat Białka Kolagenowego firmy Kolagen Food to produkt bezpieczny, zgodny z normami HACCP i standardami ISO 9001. Wolny od GMO.

100%

kolagen rybi

bez

cukru i gmo

150 g

hydrolizatu

45,90 zł

CENA BRUTTO